CarrefourSA, Mağazacılar Gününü çalışanları ile kutladı

13 Aralık 2016 Salı

Perakende sektörünün öncüsü CarrefourSA’nın İcra Kurulu Üyeleri, 12 Aralık Mağazacılar Günü etkinliği kapsamında Maltepe CarrefourSA’da çalışanlar ile bir araya geldi.

carrefoursa-magazacilar-gununu-calisanlari-ile-kutladi

CarrefourSA,Hindistan’da2011 yılında başlatılan, Türkiye’de Tüm Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Federasyonu (TAMPF) öncülüğünde bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilen 12 Aralık Mağazacılar Gününü çalışanlarıyla birlikte kutladı. CarrefourSA İcra Kurulu Üyeleri, Maltepe CarrefourSA’da çalışanlar ile bir araya geldi.

 

Hakan Ergin: “Personelimizin Emeğiyle İlklere ve Başarılara İmza Attık”

 

CarrefourSA Genel Müdürü Hakan Ergin yaptığı açıklamada, “CarrefourSA olarak 23 yıldır, ürünlerimizle veya kaliteli hizmet anlayışımızla müşterilerimizin gözünde güveni simgeliyoruz. Bu güveni müşterilerimize aşılayan en önemli dayanağımız çalışanlarımızdır. Tüm personelimizin emeğiyle ve desteğiyle bugünlere gelerek ilklere ve başarılara imza attık, gelecekte de yeni başarılara imza atacağımıza inancımız tam. CarrefourSA müşterilerine hizmet ederken büyük bir özveriyle çalışan tüm personelimize teşekkür ediyorum” dedi.

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri