CarrefourSA Maltepe, 23 Nisan’ı kutluyor

22 Nisan 2013 Pazartesi

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkulu bir şekilde kutlanacak

carrefoursa-maltepe-23-nisani-kutluyor

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde yarın (23 Nisan) Coşkun Koleji, Doğa Koleji, Gökyüzü Koleji, Maltepe Anaokulu, Adatepe Anaokulu, İstek Özel Uluğbey Okulu, Meleğim Çocuk Evi Kartal ve Sihirli Orman Anaokulu Maltepe okullarının katılımı ve sürpriz gösteriler ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını birbirinden ilginç ve renkli gösterilerle kutlanacak.

Yarın Maltepe Park sahnesinde çevre okulların birbirinden yetenekli öğrencilerinin katılımıyla halkoyunu dans gösterilerinden ritim, orkestra ve palyaço gösterilerine uzanan rengârenk danslar ve gösteriler Maltepe Park ziyaretçilerini bekliyor olacak. Gösteriler saat 11.00’de başlayacak ve saat 16.00’ya kadar sürecek.

Ayrıca özel sahne gösterilerinin yanı sıra eğlenceli sürpriz etkinlikler Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçilerini karşılayacak. Latin Dansçılar, jonglörler ve sihirli dünyanın kapılarını aralayan illüzyonistler herkese renkli bir bayram yaşatacak.

24 Nisan Çarşamba günü ise saat 11.00 ile 16.00 arasında Sim Animasyon’un organizasyonu ile düzenlenecek olan çeşitli workshoplarda zeka oyunları, ahşap atölyesi ve oyunları, masa oyunları, topaç boyama ve çevirme yarışmaları, yüz boyama ve nice sürpriz hediyelerle Maltepe Park Alışveriş Merkezi ziyaretçilerini bekleyecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri