CarrefourSA ramazana hazır

11 Haziran 2015 Perşembe

CarrefourSA, ramazanı “Klasik Ramazan Kolisi”, “Süper Ramazan Kolisi”, “Mega Ramazan Kolisi” ve “Lüks Ramazan Kolisi” olmak üzere dört farklı çeşitten oluşan kolilerle karşılıyor

carrefoursa-ramazana-hazir

CarrefourSA’nın, her yıl müşterilerine sunduğu geleneksel ramazan kolileri, her bütçeye uygun fiyatlarıyla raflardaki yerini aldı. Ramazan ayında da “Ne Lazımsa CarrefourSA” söylemini pekiştiren CarrefourSA, “Klasik Ramazan Kolisi”, “Süper Ramazan Kolisi”, “Mega Ramazan Kolisi” ve “Lüks Ramazan Kolisi” olmak üzere hazırladığı dört ayrı çeşit erzak paketi ve 34,90 TL ile 89,90 TL arasında değişen fiyatlarıyla müşterilerinin farklı ihtiyaçlarını karşılarken, aile bütçesine de destek oluyor.

CarrefourSA hem ramazan kolilerinde hem de ramazan boyunca en çok talep gören ürünlerde uygun fiyatları sunarak, müşterilerinin iftar sofralarını zenginleştirecek.

CarrefourSA ayrıca kurumlara, çalışanları, iş ortakları ve müşterilerini mutlu edebilmeleri için ramazana özel alışveriş çekleri ve kurumsal hediye kartları sunuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri