Carrefoursa Ümraniye Babalar Günü’nü kutluyor

13 Haziran 2013 Perşembe

Babalar Günü’ne özel CarrefourSA Ümraniye AVM’de “Süheyl Uygur ile Babalar Yarışıyor”

carrefoursa-umraniye-babalar-gununu-kutluyor

Yönetimi Cefic Türkiye tarafından yapılan CarrefourSA Ümraniye AVM, eğlenceli yarışma ve hediyelerle Babalar Günü’nü kutluyor. 15 Haziran Cumartesi günü, saat 15.00’te başlayıp 16.30’da bitecek olan “Süheyl Uygur ile Babalar Yarışıyor” etkinliğinde babalar ve çocukları Süheyl Uygur’un sunumu eşliğinde unutulmaz dakikalar yaşayacak. Babalar ve çocukların birlikte yarışacağı etkinlikte kazananları sürpriz hediyeler bekliyor.

CarrefourSA Ümraniye AVM, Babalar Günü’nde güzel ve özel vakit geçirmek isteyen ziyaretçilerine unutulmaz bir gün yaşatmayı hedefliyor.

Hediyelik eşyadan aksesuara, kozmetikten tekstile her türlü seçeneği aynı çatı altında bulunduran CarrefourSA Ümraniye AVM, ziyaretçilerine yazın tüm renklerini taşıyan ve birbirinden seçkin mağazalarıyla Babalar Günü’ne özel indirimler, kampanyalar, uzun vadeli taksit oranları ve hediye çeki uygulamaları sunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri