CarrefourSA’dan 300’üncü ‘Süper’ market

03 Ekim 2014 Cuma

CarrefourSA’nın 300’üncü marketi Antalya Güzeloba’da hizmete açıldı. 2016 yılında 5 milyar TL ciro hedefleyen perakende devi iki yıl içinde bin markete ulaşacak

carrefoursadan-300uncu-super-market

CarrefourSA, 300’üncü marketini Antalya Muratpaşa ilçesindeki Güzeloba Mahallesi’nde hizmete açtı. 2014 yılındaki önemli yatırım hedeflerinden biri olan “Süper” formatında hizmete giren market, 5 bin ürün çeşidi ile gıda ürünleri ağırlıklı olmak üzere gıda dışı ürünlere de raflarında yer veriyor.

Açılışla ilgili konuşan CarrefourSA Genel Müdürü Mehmet T. Nane, “300’üncü marketimizi müşterilerimizle buluşturmanın sevincini yaşıyoruz. 2014 yılıyla birlikte özellikle market konseptimizin ve market ağımızın gelişimi için önemli yatırımlar yaptık. Öncelikle CarrefourSA olarak var olduğumuz şehirlerdeki mevcudiyetimizi güçlendirmek, ancak olmadığımız noktalarda da yer almak istiyoruz. 2014 yılı sonuna kadar 115 yeni marketin açılışına imza atmış olacağız. Hedefimiz, 2016 yılı sonuna kadar toplam 750 market açılışı gerçekleştirerek CarrefourSA’nın market sayısını bine ulaştırmak” dedi.

CarrefourSA’nın 2014 yılındaki market konseptlerine, değişen hizmet anlayışına ve ulaşılabilirliğine de değinen Nane, “Bu yıl CarrefourSA Mini, Süper, Gurme ve hipermarket olmak üzere 4 konsept üzerinde yoğunlaştık. Bu konseptlerimiz farklı müşteri gruplarının farklı beklentilerini karşılayacak nitelikte. Marketlerimiz gerek lokasyon gerekse ürün çeşitliliği bakımından müşterilerimize her türlü kolaylığı sağlıyor. CarrefourSA Süper marketlerimiz ise gıdanın yanı sıra gıda dışı ürünlerindeki geniş ürün yelpazesi ve kolay ulaşılabilir lokasyonları ile müşterilerimize hızlı, konforlu ve reyonlardaki uzman çalışanları ile profesyonel bir hizmet sağlıyor” dedi.

Ulusal ve yerel harmanı başarının asıl sırrı
CarrefourSA’nın 2014 yılıyla beraber karlı ve büyüme odaklı bir şirkete dönüşmesinin nedenini açıklayan Nane, “Carrefour Grubu dünyanın en büyük ikinci perakendecisi olarak büyük bir know-how’a sahip. Diğer tarafta, Sabancı Holding olarak yereli, bu toprakları, insanımızı çok iyi tanıyoruz. İşte biz bu iki gücü harmanlayarak markamızın potansiyelini ortaya çıkarmayı başardık. Yerel tecrübe ve birikimimizi bu yeni açtığımız konsept marketlerimize taşıyarak müşterilerimizin isteklerine tam yerinde karşılık verdik ve başarılı olduk” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri