CarrefourSA’dan yeni satın alma atağı

22 Mayıs 2014 Perşembe

CarrefourSA, Genpa'nın Antalya'daki mağazalarından 15 tanesini bünyesine kattığını duyurdu

carrefoursadan-yeni-satin-alma-atagi

Bir süredir mali sıkıntıda olduğundan dolayı birçok mağazasını kapatan Genpa, maddi kaynak arayışlarına karşılık buldu. Borçlarını bitirmek için maddi kaynak arayışında olan şirket, elindeki mağazalardan 15 tanesini CarrefourSA'ya devretmek üzere anlaşma imzaladı.

Satın alma işlemi ile ilgili CarrefourSA tarafından gerçekleştirilen resmi açıklama şöyle; “Şirketimiz ile Genyapı Mühendislik Hizm. İnş. Gıda Tur. Tic. ve San. A.Ş. ("Genyapı") arasında, Genyapı tarafından işletilmekte olan toplam 15 (onbeş) adet süpermarketin ("Süpermarketler") sabit değerlerinin her türlü takyidattan ari olarak Şirketimize satış işlemlerinin gerçekleştirilmesi amacıyla 21 Mayıs 2013 tarihinde Demirbaş Satım Sözleşmesi akdedilmiş, Demirbaş Satım Sözleşmesi kapsamında Süpermarketler'e ilişkin kira sözleşmelerinin malikler ile akdedilecek kira sözleşmeleri ile Şirketimize devri amacıyla,  gerekli hukuki ve idari izinlerin alınması için Rekabet Kurulu'na izin başvurusu yapılması dâhil resmi ve özel kurum ve kuruluşlar nezdinde iş ve işlemlerin başlatılmasına karar verilmiştir. Devir işlemleri Rekabet Kurulu onayı sonrasında gerçekleştirilecektir.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri