CarrefourSA’nın ilk “Süper”leri açıldı

10 Mart 2014 Pazartesi

CarrefourSA’nın 2014 yılındaki önemli yatırım hedeflerinden biri olan “CarrefourSA Süper” marketlerden ilk ikisi Antalya Konyaaltı Limanı ve Antakya Odabaşı’nda açıldı

carrefoursanin-ilk-superleri-acildi

CarrefourSA, 2014 yılında yeni marketlerini tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. “CarrefourSA Mini” adıyla ilk defa tüketiciyle buluşan market konseptinden sonra ilk “CarrefourSA Süper“ marketleri Antalya ve Antakya’da hizmete girdi.

500 metrekare büyüklüğe sahip olan Antalya Konyaaltı Limanı “CarrefourSA Süper”, 7 bin ürün çeşidi ile gıda ürünleri ağırlıklı olmak üzere gıda dışı ürünlere de raflarında yer veriyor. Bin metrekare büyüklüğündeki Antakya Odabaşı marketi ise 12 bin ürün çeşidine sahip.

“CarrefourSA Süper” marketleri sebze, meyve, balık, şarküteri, kasap ve fırın reyonlarındaki uzman çalışanları ile profesyonel bir hizmet sağlıyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri