Çaykur’a ödül

03 Haziran 2013 Pazartesi

Dünyanın en eski uluslararası kalite sınıflandırma enstitüsü Monde Selection, Çaykur’un beş ürününü ödüle layık gördü

caykura-odul

Çaykur’a dünyanın en eski uluslararası kalite sınıflandırma enstitüsünden ödül yağdı. Brüksel merkezli “Monde Selection” ödüllerinde Çaykur’un premium markası Altınbaş, Hemşin Organik Dökme, Hemşin Organik Poşet ile çay tiryakileri tarafından en çok tercih edilen Rize Turist ve Tiryaki markaları ödüle layık görüldü. Ödül töreni, İsveç’in Stockholm şehrinde Nobel Ödüllerinin dağıtıldığı salonda gerçekleştirildi.

Ödülleri alan Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu, “Uluslararası bir kalite enstitüsü tarafından ödüllendirilmiş olmamız bizim için mutluluk verici. Ödüle layık görüldüğümüz markalarımız Çaykur’un amiral gemileri ve bunları uluslararası boyutta tescil ettirmiş olmak bizi oldukça gururlandırdı” dedi.

Monde Selection hakkında
Monde Selection, 1961 yılında kurulan ve tüketici ürünlerini testlerden geçirerek kalite düzeylerini belirleyen bağımsız ve uluslararası bir kalite enstitüsü. Kendi tadım ve test metodolojilerini yaratması ve yasal kurallar izlenmesi enstitünün bilimsel analiz güvenilirliğini sağlamış durumda.

Monde Selection’da yüksek alkollü ve alkolsüz içecekler, gıda, diyet, sağlık ve kozmetik ürünleri için kategoriler bulunuyor. Monde Selection’a katılan ürünler, 70'in üzerinde bilim adamı, uzman, beslenme ve sağlık danışmanları, gurmeler ve prestijli aşçılık kuruluşlarından gelen şefler tarafından değerlendiriliyor. 80 ülkede 3 bin ürünün test edildiği değerlendirme sürecinde jüriye günde en fazla 25 ürün sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri