Cazın efsane grupları Buyaka 1’inci yıl konserinde

27 Mart 2013 Çarşamba

Buyaka 1’inci yılına özel düzenlediği caz konserleri ile ziyaretçilerine unutulmayacak bir müzik keyfi sunuyor. 1’inci yıl etkinlikleri kapsamında 30 Mart Cumartesi Günü Avrupa’nın önde gelen caz gruplarından olan JP3 (Jivko Petro Trio) Buyaka Alışveriş Merkezi’nde sahne alacak

cazin-efsane-gruplari-buyaka-1inci-yil-konserinde

Türkiye’nin ve Anadolu Yakası’nın ilklerinden oluşan marka karması, teraslı gurme restoranları ile ziyaretçilerine yeni bir deneyim sunan Buyaka, 1’inci yılını özel etkinliklerle kutluyor. 

Avrupa’nın önde gelen caz gruplarından JP3 (JivkoPetrovTiro) Amerika turnesi öncesinde yeni albümü “İt’sDream”in tanıtımını 30 Mart Cumartesi günü Buyaka Alışveriş Merkezi’nde gerçekleştireceği konserle yapacak.

Latin caz müziğinin önemli gruplarından biri olan Cuban Jazz Quartet ise 7 Nisan Pazar günü gerçekleştireceği konser ile tam bir müzik şöleni yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri