Cefic CEO’suna ödül

22 Ekim 2013 Salı

Cefıc CEO’su ve AERIUM Türkiye Başkanı Anthony Mehran Khoı “Hoby - 55’inci Albert Schweıtzer Üstün başarı Ödülü”ne layık görüldü

cefic-ceosuna-odul

Türkiye’de 1994 yılından bu yana AVM ve ticari gayrimenkul, yatırım, kiralama ve yönetiminde hizmet veren CEFIC CEO’su ve ayrıca AERIUM Türkiye Başkanı ve Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği (AYD) Kurucu Üyesi olan Anthony Mehran Khoi, geçtiğimiz günlerde New York’ta yapılan törenle HOBY 55’inci Albert Schweitzer Liderlik Ödülleri Töreni’nde US Airlines Yönetim Kurulu Başkanı ve CEO’su W. Douglas Parker’la birlikte ödül aldı.

Bu ödülü daha önce alan kişiler arasında Madeleine Albright, George H. Bush, Hillary Rodham Clinton, Walter Cronkite, Gerald R. Ford, Mikhail Gorbachev, Al Gore, Henry A. Kissinger, Barack Obama, General Colin Powell ve Ted Turner da bulunuyor.

Ayrıca kiralama ve yönetimi Cefic, renovasyonu Aerium Türkiye tarafından yapılan “Palm City Mersin” AVM, 8. Küresel RLI Ödülleri (2013) töreninde “En İyi AVM Renovasyonu” kategorisinde “Jüri Özel Ödülü” kazandı.

Anthony Mehran Khoi, sosyal sorumluluk projelerinde de rol alıyor. Kızılhaç ve Kızılay gönüllüsü olan Khoi, yakın zamanda Bursa ve Mersin’de Kızılay’a ve Alzheimer Derneği’ne verdiği destekle ve eğitime yaptığı katkılarla da birçok projede yer aldı.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri