Cem Yılmaz, filmini sinemaseverlerle izlemeye devam ediyor

18 Kasım 2015 Çarşamba

ECE Türkiye Proje Yönetimi AŞ tarafından yönetilen ve 2014 yılı içerisinde ICSC tarafından perakendenin Oscar’ı olan Solal Pazarlama Ödülünü alan Espark Alışveriş Merkezi, Eskişehir’deki öncü aktivitelerine devam ediyor

cem-yilmaz-filmini-sinemaseverlerle-izlemeye-devam-ediyor

Cem Yılmaz, merakla beklenen filmi Ali Baba ve 7 Cüceler'in gösterimi için Espark Alışveriş Merkezi'ne geldi. Film gösteriminden önce bir konuşma yapan Cem Yılmaz, esprileriyle yine salondakileri güldürdü. Sinemaseverler, Cem Yılmaz’ın 13 Kasım'da vizyona giren ve merakla beklenen filmi Ali Baba ve 7 Cüceler’i oyuncu kadrosuyla birlikte Espark Alışveriş Merkezi'nde izledi. Oyuncu ve komedyen Cem Yılmaz'ın filmografisini hem yazıp hem yönettiği 4’üncü film olma özelliğindeki Ali Baba ve 7 Cüceler filminde yine ilginç bir hikaye yer alıyor. Filmin oyuncu kadrosunda Yılmaz’a, Zafer Algöz, Yosi Mizrahi, Bahtiyar Engin, Çetin Altay, Irina Ivkina eşlik ediyor.


“Çok zor şartlar altında hayatımızı sürdürüyoruz”
Filmle ilgili olarak bilgiler veren ünlü komedyen, “Bir sene önce başladığımız maceranın neticesini izleyeceğiz şimdi. Cuma günü vizyona girdiğinde birçok filmden, birçok sanat eserinden farklı olarak bu kardeşinizin aktivitelerinde biliyorsunuz çok keskin uçlar oluyor, yani muhteşem bir filmde derhal bırak sinemayı falan gibi. Bunlardan hangisi doğru derseniz, bizim için tabii ki çok muhteşem bir şey oldu. Amacımız tabii ki, şaka bir tarafa filmin belli bir amacı var. Çok zor şartlarda hayatımızı sürdürüyoruz yalnız ekonomik anlamda değil ama paylaştığımız elbette ki, zevkler ve renkler tartışılmaz ama bir tür eğlence anlayışıyla hizmet eden ürünler veriyorum.” şeklinde konuştu.


“Mütevazı bir film, ne civarlara mal olduğunu perdede hissedeceksiniz”
Film izlerken kendilerinin daha fazla güleceğini, seyirci üstünde bunun bir baskıya sebep olamamasını isteyen Cem Yılmaz, “Bugün size bir sıkıntı olmasın, biz daha önce izledik. Şöyle bir sıkıntı olabilir, biz biraz daha fazla güleriz. Çünkü çok seviyoruz filmimizi. Bu size bir baskı olmasın. Mütevazı bir film, aşağı yukarı ne civarlara mal olduğunu zaten perdede hissedeceksiniz.” ifadelerine yer verdi.


“Sorun olursa filmi canlandırabiliriz”
Eskişehir'in kendilerinde ayrı öneme sahip olduğunu belirten Yılmaz, esprilerine ise devam etti. Salondakilerin avantajlı olduğuna değinen Cem Yılmaz, konuşmasına şöyle devam etti: “Eskişehir'in bizim için çok önemi var. Buradaki genç kitlenin, genç kitleden mana fazla zihni bulanık olmayan, parlak fikirli insanların olduğu yer diye düşünüyoruz. Onun için ilk gidebileceğimiz yerlerden. Sizinle olmayı tercih ettik. Sinemanın perde güzel mi, projeksiyon iyi mi? Bir sorun olursa zaten korkulacak bir şey yok, biz filmi canlandırabiliriz. Burada oynayabiliriz bunun avantajı da var. Mesela diğer salonda Bond oynuyor, öyle bir imkân yok. Beraberce başlayalım çok geç olmadan. İcabında mısır ihtiyacınız olursa bana bir el yapmanız yeterli.”


Sorulara da cevap verdi
Bir hayranının “Fotoğraf çektirecek miyiz?” sorusunu cevaplayan ünlü komedyen, “Yok, o bir film süresince bitebilecek bir şey değil. Ben çünkü Eskişehir girişinden beri başladım çektirmeye.” dedi. Bir başka hayranı bir televizyon programında Acun Ilıcalı'nın baklava ısmarladığını hatırlatarak, Cem Yılmaz'ın ne ısmarlayacağını sordu. Ünlü komedyen bu soruya, “İşte tüm sinema sanatçılarının aradığı gerçek bir sinemasever.” diye cevap verdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri