Cevahir devir değiştiriyor

04 Eylül 2013 Çarşamba

Fred Çakmaktaş, Barney Moloztaş, Bambam, Çakıl ve tüm Taş Devri ailesi ilk defa Türkiye’ye geliyor

cevahir-devir-degistiriyor

7-15 Eylül günleri arasında Cevahir Alışveriş Merkezi’nde gerçekleşecek olan etkinliğe Cevahir AVM ziyaretçileri ücretsiz olarak katılabilecek.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi, okula dönüş döneminde birinci kat orta alanda Taş Devri kasabasının kahramanlarını ziyaretçileriyle buluşturuyor. Taş Devri oyun alanında çocuklar, Bambam ve Çakıl olacak, Dino’nun kuyruğundan kayarak eğlenceli dakikalar geçirecekler.

3 Boyutlu Taş Devri Evi ve Bowling
Cevahir Alışveriş Merkezi’nde okula dönüş dönemi için özel olarak hazırlanan Taş Devri etkinliğinde çocuklar Çakmaktaşların 3 boyutlu evine misafir oluyor. Ayrıca, ziyaretçiler Fred ve Barney’in klasikleşen bowling oyununu oynama şansıda yakalıyor. Workshop alanında çocuklar Taş Devri boyama kitaplarını boyarken bir yandan da Taş Devri ailesiyle fotoğraf çektirme şansı yakalayabilecekler.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri