Ceylan Karavil Park AVM’ye yeni müdür

12 Mayıs 2014 Pazartesi

Kenan Güneş, Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi’nin yeni müdürü oldu

ceylan-karavil-park-avmye-yeni-mudur

Karavil Grup ve Ceylan Grup ortaklığıyla gerçekleştirilen, Kiralama ve Yönetimi Bilfinger Real Estate Türkiye Mülk Yönetim Hizmetleri tarafından yapılan, Diyarbakır Şanlıurfa Bulvarı'nın en önemli kavşağında, Doğu’nun ve Güneydoğu’nun en büyük alışveriş merkezi olacak Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi’nin AVM Müdürlüğü’ne Kenan Güneş getirildi.

Anadolu Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Güneş, AVM yöneticiliği alanındaki tecrübesine 2009’da İstanbul Bahçelievler Carrefoursa Alışveriş Merkezi’nin AVM Müdürü olarak başladı ve sonrasında Nisan 2011 ile Aralık 2012 tarihleri arasında, Eskişehir Neo Plus Outlet ve Yaşam Merkezi’nin AVM Müdürü olarak çalıştı.

Evli ve bir çocuk babası olan Güneş, çalışma hayatına Bilfinger Real Estate Mülk Yönetimi Hizmetlerinde 28 Mayıs’ta açılacak olan, Diyarbakır Ceylan Karavil Park Alışveriş Merkezi’nin AVM Müdürü olarak devam ediyor.



Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri