Cibik’e bir ödül daha

26 Eylül 2014 Cuma

MalatyaPark Alışveriş ve Yaşam Merkezi sponsorluğunda çekilen ve Turgay Kural'ın yönettiği 'Cibik', Uluslararası Altınçınar Film Festivali'nden sonra 21’inci Altın Koza Uluslararası Film Festivali’nde de en iyi belgesel film ödülüne layık görüldü

cibike-bir-odul-daha

Adana Büyükşehir Belediyesi'nce organize edilen 21’inci Altın Koza Uluslararası Film Festivali’nde büyük ödüller sahiplerini buldu. MalatyaPark Alışveriş Merkezi sponsorluğunda çekilen, Turgay Kural’ın yönettiği ‘Cibik’, belgesel dalında en iyi film ödülüne layık görüldü.

Akdeniz Ülkeleri Kısa Film yarışmasında, kurmaca dalında en iyi film ödülü, Fransa’dan Lionel Kaplan’ın “Lucie’nin Sorunu” isimli filminin oldu.

Yarışmada Türkiye’den Turgay Kural’ın yönettiği “Cibik” ise belgesel dalında en iyi film ödülüne layık görüldü. Yarışmaya İspanya, Fransa, Mısır gibi ülkeler katıldı. Bu belgesel, daha önce uluslararası Altınçınar film festivali yılın en iyi belgesel ödülü kazandı.

Ayrıca 2014 Türkiye panoraması Türk belgesel yönetmenleri kısmında farklı ülkelerin konsolosluklarında gösterimlere yer verildi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri