Çiğli ve Balçova Kipa AVM, aya götürüyor

16 Kasım 2012 Cuma

Kasım ve Aralık aylarında, Çiğli ve Balçova Kipa Alışveriş Merkezleri’nde, çocukları hayatları boyunca unutamayacakları, hem eğlenceli hem de eğitici bir etkinlik bekliyor

cigli-ve-balcova-kipa-avm-aya-goturuyor

19 Kasım – 5 Aralık günlerinde Çiğli Kipa AVM’de, 8 – 27 Aralık günlerinde Balçova Kipa AVM’de gerçekleştirilecek olan “Çocuklar Ay’da” etkinliğinde, 6 – 12 yaş arası çocuklar hem uzay ile ilgili interaktif etkinliklere katılacak hem de birbirinden ilginç sergileri izleme fırsatı bulacak. Etkinliğe katılan çocuklar önce astronot giysili görevliler tarafından karşılanacak ve her biri mini uzay kıyafetleri giyerek uzay macerasına adım atacaklar.

Orijinaline birebir benzeyen astronot giysisi ve başlığı içindeki çocuklar, ilk olarak ay ve dünya modüllerine girecekler ve burada dünya ve güneş sistemi hakkında bir sunum izleyecekler. Daha sonra sanki ay yüzeyinde yürüyormuş gibi “uzay simülasyonu” yapacak ve modülün içinde gerçekleştirilecek “ayda ufak sıçramalar”, “küçük ay taşları arayışı” gibi aktivitelere katılacaklar.

Etkinlik süresince uzay tarihinin önemli fotoğraflarının yer aldığı fotoğraf sergileri, astronot giysisi ve uzay teleskopu sergisi, uzay araçlarının birebir kopyalarını gösteren maket sergileri gibi sergiler de hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından gezilebilecek. Etkinlikte 6 yaşından küçük çocuklar için de yine uzay konseptli etkinliklerin gerçekleştirileceği bir minipark bulunuyor.

Dünyanın birçok seçkin alışveriş merkezini dolaşmış ve orijinal adı “Kids On The Moon” olan etkinlik, İzmirli çocuklarla ilk defa Kipa Alışveriş Merkezleri sayesinde buluşuyor. “Çocuklar Ay’da” etkinliği 19 Kasım – 5 Aralık günlerinde Çiğli Kipa AVM’de, 8 – 27 Aralık günlerinde Balçova Kipa AVM’de 6-12 yaş arası çocukları bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri