Çilek Ukrayna’da büyüyor

07 Kasım 2013 Perşembe

Çilek Mobilya, Ukrayna'da 30’uncu mağazasını açtı

cilek-ukraynada-buyuyor

Çilek Mobilya açıklamasına göre, şirket Ukrayna'nın Karadeniz'e kıyısı olan denizcilik şehri Odessa'da şehrinin en büyük mobilya alışveriş merkezi Megadom'da yeni bir mağaza daha açtı.

1995 yılında kurulan ve ilk ihracatını 1996 yılında Ukrayna'ya yapan Çilek, Odessa şehrinde açtığı mağazasıyla bu ülkedeki mağaza sayısını 30'a çıkarttı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Çilek Mobilya Yönetim Kurulu Üyesi Talha Çilek, ilk ihracatlarını Ukrayna'ya yaptıklarını belirterek, “2013 yılında Donets, Ivano Frankovsk ve Odessa şehirlerinde mağazalar açtık. 2014 yılı içinde Kiev başta olmak üzere Donetsk, Dnipropetrovks, Harkov ve Kırım bölgelerinde de mağaza açmayı planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Ukraynalı çocuklar tarafından çok sevildiklerini ve ilgi gördüklerini kaydeden Talha Çilek, açacakları yeni mağazalarla 2014 yılı sonuna kadar Ukrayna'da toplam 35 mağazaya ulaşmayı hedeflediklerini bildirdi.

Kaynak: DünyaGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri