Çim biçme makinelerinin adresi Koçtaş

10 Haziran 2015 Çarşamba

Bahçelerini güzelleştirmek isteyenlerin adresi Koçtaş, geniş ürün gamı ve avantajlı fiyatlarıyla bahçe ürünlerinde fark yaratıyor

cim-bicme-makinelerinin-adresi-koctas

Bahçe mobilyaları, aydınlatmaları, aksesuarları, bakım ürünleri ve daha pek çok kategorideki bahçe ürünlerinde müşterilerine en iyi seçenekleri sunan Koçtaş, çim biçme makinelerinde de iddialı ürünleriyle ön plana çıkıyor.

Havaların ısınmasıyla birlikte, bahçelerinizi en rahat şekilde güzelleştirmenize yardımcı olacak çim biçme makineleri; benzinli, elektrikli ve kablosuz li-on pilli seçenekleriyle her türlü ihtiyaca çözüm sunuyor. Geniş çim toplama haznesi, ayarlanabilir kesme başı gibi farklı özelliklerdeki Bosch, Alpina ve sadece Koçtaş’ta bulunan Mac Allister markalı çim biçme makineleri bahçeler için alıcılarını bekliyor.

Koçtaş, müşterilerine satış sonrasında da yardımcı olmayı unutmuyor. Koçtaş, YouTube sayfasında yayınladığı “Çim biçme makinaları nasıl kullanılır?” gibi pek çok “Nasıl Yapılır?” videosu ve sosyal medya hesaplarından paylaştığı pek çok #pratiköneri ile ürün kullanımı ve bakımı gibi konulardaki uzmanlığını takipçileri ile paylaşıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri