Cityscape Awards ödülü Akbatı’nın

11 Ekim 2013 Cuma

Akbatı AVYM, Cityscape Awards forEmergingMarkets 2013’de “Retail - Built” (Perakende) kategorisinde “Birincilik” ödülü aldı

cityscape-awards-odulu-akbatinin

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, perakende ödülünü kazandı. Akbatı AVYM, 120 ülkeden bin 500’den fazla kuruluş ve profesyonelin katıldığı Cityscape Awards forEmergingMarkets 2013’de “Retail- Built” (Perakende) kategorisinde finale kalan 3 proje arasından seçilerek birinci oldu. 

Bu yıl 12’nci kez düzenlenen ve gayrimenkul sektörünün önde gelen oyuncularını buluşturan Cityscape Awards ödül töreni, geçtiğimiz günlerde Dubai’de gerçekleşti.  Uluslararası jüri, kategorisinde birinci olan Akbatı AVYM, tasarımı, sağladığı alışveriş deneyimi ve gerçekleştirdiği sosyal etkinliklerle “pazardaki rekabete ve beklentiye cevap veren mükemmel tasarlanmış ve gerçekleştirilmiş bir proje” olarak tanımladı.
   
Akbatı AVYM, açılışının 2’nci yılını kutlarken bu süre içinde ulusal ve uluslararası yarışmalarda ödüller kazandı. Akbatı AVYM, 65 bin 542 metrekare kiralanabilir alan içinde yer alan 200’e yakın mağazası, 9 sinema salonu, dinlenme bölümleri, çocuk oyun ve eğitim alanları, 3 bin araçlık otoparkının yanı sıra, konser ve etkinliklere ev sahipliği yapan 5 bin kişilik Festival Park alanıyla hizmet veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri