City’s’de, Apple Premium satış mağazası açılıyor

27 Temmuz 2012 Cuma

Troy City’s, güncellenen Apple Premium mağazasını City’s Nişantaşı adresinde açıyor. Yenilenen Troy City’s mağazası, sınırlı fırsat ve promosyonlarla yarın açılacak. Açılışa özel 100 adet MacBookAir 11” bin 699 TL’ye satılacak, ayrıca tüm Apple bilgisayarlarda yüzde 10 indirim uygulanacak

citysde-apple-premium-satis-magazasi-aciliyor

Apple Premium satış mağazası, yenilenen mağaza konseptiyle Apple’ın ürün ve çözümlerini konuksever bir ortamda öğrenme ve deneme fırsatı sunacak. Apple Premium mağazasında  tüm Mac, iPad, iPhone ve iPod modelleri geniş aksesuar seçenekleriyle sunulacak.

Troy City’s, bağlı bulunduğu Artı Bilgisayar AŞ Genel Müdürü Hayati Tiryaki konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Apple Premium Troy City’s mağazasının açılışı tüm Apple severlerin uğrak noktası olacak. Müşteriler şimdi tek bir mağazayı ziyaret ederek tüm Apple ürün ve aksesuarlarını deneyebilecek ve satın alabilecekler. Biz kişisel ve kurumsal müşterilerimize kurulum ve eğitim de dahil olmak üzere özenli ve ayrıcalıklı hizmet sunuyoruz” dedi.

İstanbul Nişantaşı’ndaki yenilenen Apple Premium Reseller mağazasında bilgili uzmanlar, yeni iPad, etkileyici yeni retina ekranlı ve Apple’ın A5X çipli halen en gözde cep telefonu olan iPhone 4S ve yine etkileyici retina ekranlı flash depolama ve 4 çekirdek işlemcili ince ve hafif dizaynlı yeni 15” MacBook Pro’nun da dahil olduğu en son Apple ürünleriyle ilgili ziyaretçilere bilgi veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri