City’s’de şeker tadında bir bayram

17 Ağustos 2012 Cuma

City’s’de hafta sonu etkinlikleri bayramda da ziyaretçilerine yeni renkler katmaya devam ediyor. City’s’, kaliteli zaman geçirmek ve bayram alışverişinin tadına varmak isteyenler için bu hafta sonu da ayrıcalıklı aktiviteler düzenliyor

citysde-seker-tadinda-bir-bayram

Mimoza Yaşam ile Bars çalışmaları,  insanları arzu ettiği hayatı yaşamaktan alıkoyan alışkanlık, yargı ve kararları hızlıca, basitçe ve pratik şekilde değiştirilebilmesini sağlıyor. Cumartesi günü su üstünde renklerin buluşması ile oluşan muhteşem ebru eserleri ziyaretçilere açılırken görebilir, bizzat bu ayrıcalığı da yaşayabiliyor.

Bayram’ın 3’üncü günü City’s, ziyaretçilerine, “ Eski Ramazanlara Yolculuk Hatırası” olan özel olarak tasarlanmış maket sayesinde fotoğraf çektirme şansı vererek bir ramazan hatırası veriyor.

Çocuklar için bayram eğlencesi
City’s’de çocuklar bayram coşkusunu Nezih ile Sürpriz oyun saatinde neşeli vakit geçirip, “Jovi İle Sevimli Ev Maketi Yapım Etkinliği’nde hayal dünyalarının kapısını aralayarak çıkaracak. Bayram’ın ilk günü, Little Band ile müzik dolu dakikalar minikleri eğlendirecek.

City’s’in bu haftaki programı:

18 Ağustos Cumartesi
Nezih İle Sürpriz Oyunlar Saat 12:00
Ebru Sanatı Etkinliği Saat 13:00
Mimoza Yaşam ile Access-Bars Çalışması Saat:13:30
Jovi İle Sevimli Ev Maketi Yapım Etkinliği Saat 14:00
City’s Nişantaşı ile Eski Ramazanlara Yolculuk Hatırası Saat 15:30
Nescafe Falcı İle Ramazanın Vazgeçilmezi Türk Kahvesi Tadımı

19 Ağustos Pazar
Şeker İkramı İle City’s Nişantaşı’nda Tatlı Bir Bayram-13.00
Little Band Müzik Etkinliği-14.30
Canlı Heykel-15.30
 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri