Clarks, Türkiye’de Cushman & Wakefield’la büyüyecek

19 Şubat 2014 Çarşamba

Dünyanın en büyük özel gayrimenkul firmalarından Cushman & Wakefield, dünyaca ünlü ayakkabı markası Clarks’ın önümüzdeki 4 yıl boyunca Türkiye’de açacağı en az 25 mağaza için en doğru noktaları bulacak

clarks-turkiyede-cushman-wakefieldla-buyuyecek

Dünyanın en büyük gayrimenkul yatırım danışmanlığı firmalarından olan ve Türkiye’de büyük ofis ve perakende projeleriyle ön plana çıkan Cushman & Wakefield, uluslararası ayakkabı markası Clarks’ın Türkiye büyüme stratejisinde başrol oynayacak.

Clarks’ın 5’inci mağazasını Capacity AVM’de açması için danışmanlık yapan Cushman & Wakefield, markanın önümüzdeki 4 yıl boyunca Türkiye genelinde açacağı en az 25 mağaza için de danışmanlık hizmetini sürdürecek.

Clarks’ın önümüzdeki ay açılacak olan 5’inci mağazası, toplamda 149 metrekare olacak ve diğer dünyaca ünlü markalarla aynı çatı altında yer alacak.

Özellikle yabancı markaları Türkiye’ye çekmeye çalıştıklarını duyuran Cushman & Wakefield Türkiye Genel Müdürü Toğrul Gönden, “Perakende sektöründe çok önemli marka ve yatırımcılarla birlikte çalışıyoruz. Bu çalışmalar bize de ciddi deneyimler kazandırıyor. Clarks gibi dünyaca ünlü bir markanın Türkiye’deki büyüme hedefinde bizi stratejik ortak olarak görmesi bizi son derece memnun etmiştir. Markanın 5’inci mağazası, sadece İstanbul’un değil, tüm Türkiye'nin en çok ziyaretçi alan AVM’lerin birinde açılacak. Bundan sonraki noktalar da yine müşterimiz için en uygun bölgelerdeki en stratejik noktalar olacaktır” diye konuştu.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri