Clio talihlisi otomobilini aldı

07 Mart 2013 Perşembe

Dolphin Center, “Dolphin’deYeni Yılın Rengi Kırmızı” sloganıyla düzenlediği çekilişin talihlisi, dün gerçekleştirilen kokteyl ile otomobilini aldı

clio-talihlisi-otomobilini-aldi

Dolphin Alışveriş Merkezi’nde bulunan mağaza ve stantlardan 7 Aralık 2012 - 7 Şubat 2013 tarihleri arasında toplam 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapan 20 bin 218 kupon üzerinden 14 Şubat’ta noter huzurunda çekilişi yapılmıştı. Çekilişte büyük ödül olan Renault Clio Otomobili Koray Öztorun ve İspanya / Barcelona tatilini Sevda Akgöz, Mustafa Idır, Alev Özçelik, Sena Başak, Yasemin Ürküt kazanmıştı.

Dolphin Alışveriş Merkezi’ninev sahipliği yaptığı törene Ernaz Otomotiv Ticari Laboratuvar Sorumlusu Gözde Çavuş, Ernaz Otomotiv Satış Şefi Özkan Kutsal, otomobil talihlisi Koray Öztorun ve ailesi katıldı.

Anahtar teslim töreni öncesi konuşma yapan Gözde Sarıgülle, “Bu seneki çekilişin hediyesini her sene olduğu gibi internet sitemizde düzenlenen ankete katılan ziyaretçilerimiz belirledi. Yapılan anket sonucuna göre yüzde 70’lik oran ile yönetim olarak otomobil verilmesi kararı aldık. Kampanyamız her sene olduğu gibi bu sene de yoğun ilgi gördü ve kampanya çekilişi 20 bin 218 kupon üzerinden yapıldı. Çekiliş sonucunda otomobilin kızının şansına katılan BMW Kocaeli Ana Bayii Öztorun Otonun sahiplerinden Koray Öztorun’a çıkması bizleri ayrıca mutlu etti” dedi.

Açılış konuşmaları sonrası Sarıgülle, otomobil talihlisi Koray Öztorun’un 8 yaşındaki minik kızı Ayşe Nergis Öztorun’a anahtarını, Şirket avukatı Ersin Zaralıoğlu ise Koray Öztorun’a plakasını teslim etti.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri