Coca Cola CEO’su özel bir görev daha üstlendi

26 Mayıs 2016 Perşembe

Türkiye’de kurumsal gönüllülük programları geliştiren Özel Sektör Gönüllüler Derneği 7'nci Olağan Genel Kurulu’nda Başkanlığa Coca Cola İçecek CEO’su Burak Başarır seçildi

coca-cola-ceosu-ozel-bir-gorev-daha-ustlendi

Şirketler için kurumsal gönüllülük programları geliştirilmesi, çalışanların gönüllü olarak bilgi ve deneyimlerini paylaşabilecekleri projelerin kurgulanması, kurumsal gönüllülüğün teşvik edilmesi amacıyla 2002’den beri faaliyet gösteren Özel Sektör Gönüllüleri Derneği 7’nci Olağan Genel Kurul Toplantısı üyelerinin katılımı ile geçtiğimiz gün Limak Eurasia Luxury Hotel’de gerçekleştirildi. Kurumsal Gönüllülük Programları ile gönüllülük çalışmalarını sürdüren 70’e yakın üyesi ve 7 binin üzerinde aktif gönüllü çalışan ve işbirliği yapılan sivil toplum kuruluşları ile bir gönüllülük ağı yaratan ÖSGD Yönetim Kurulu Başkanlığı’na Coca Cola İçecek CEO’su Burak Başarır getirildi.


Özel Sektör Gönüllüleri Derneği, kuruluşundan beri uyguladığı Okul Dostu Programı, 2012’de başladığı Meslek Lisesi Koçları Programı yanı sıra sürekli genişleyen ve gelişen bir yelpazede projeler sunuyor. Dernek, danışmanlık ve projelerin yanı sıra gönüllülük eğitimleri veriyor ve şirketlere özel programlar geliştiriyor. ÖSGD 2007’en itibaren her yıl özel sektörde gönüllülük çalışmalarını teşvik etmek için Gönülden Ödülleri; En Başarılı Gönüllülük Programı, En Başarılı Gönüllülük Projesi ve En Yaratıcı Gönüllülük Projeleri kategorilerinde veriyor.


Özel sektör çalışanlarının yetkinliklerini değerlendirebildikleri Meslek Lisesi Koçları Programı, Milli Eğitim Bakanlığı Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü Protokolü ile 50 şirketten, 900 gönüllünün aktif katılımı ile 13 farklı ilde, 89 okulda 6 bin 800’e yakın öğrenciye ulaşmayı başardı. Özel Sektör Çalışanların meslek lisesi öğrencilerine hem kişisel gelişimleri hem de profesyonel hayata hazırlıkları aşamasında örnek model olmalarını sağlayan program başarılı bir gönüllülük seferberliği olarak devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri