Coca-Cola Dünyası Ankara’ya ‘Bi Dünya Mutluluk’ dağıtacak

27 Mart 2013 Çarşamba

Coca-Cola’yı geçmişten bugüne getiren ve markayı geleceğe taşıyacak değerlerden örnekler Coca-Cola Dünyası adlı bin metrekarelik dev çadırda bir araya geldi. “Bi Dünya Mutluluk” sloganıyla 8 Kasım 2012’de İstanbul’da kapılarını ziyarete açan Coca-Cola Dünyası, 6– 28 Nisan günleri arasında, Ankara Kentpark Alışveriş Merkezi’nde ziyaretçileri bekliyor

coca-cola-dunyasi-ankaraya-bi-dunya-mutluluk-dagitacak

Coca-Cola’nın Türkiye geneline yayılmış en kapsamlı ve en uzun soluklu projelerinden biri olan Coca-Cola Dünyası, markayı geçmişten günümüze getiren ve geleceğe taşıyacak değerleri dev bir çadırda ziyaretçilerle buluşturuyor. Coca-Cola Dünyası, 6 – 28 Nisan günleri arasında Ankara Kentpark Alışveriş Merkezi’nde gezilebilecek.

“Bi Dünya Mutluluk” Ziyaretçileri Bekliyor
Üç bölümden oluşan, Coca-Cola sisteminde bir benzeri daha bulunmayan dev bir çadır olan Coca-Cola Dünyası, Coca-Cola’nın üretim ve operasyon süreci hakkında bilgi verdiği kadar, Coca-Cola’nın içerisinde spor ve müziğin de yer aldığı 1886’dan günümüze uzanan renkli dünyasını da yansıtıyor.

Coca-Cola Dünyası’nın ilk bölümünde, Coca-Cola’nın hem Türkiye’de, hem de dünyada geçmişten günümüze hikayesi anlatılıyor. Bu bölümde ayrıca, dünyada ve Türkiye’de Coca-Cola ile paylaşılan mutlu anların objelere dönüştüğü bir sergi, dünya ve Türkiye tarihi ile ilgili bilgiler ve Coca-Cola’nın geçmişten günümüze kadar akıllarda kalan, dünyanın sosyolojik anlamda yaşadığı gelişmelerin açıkça görülebildiği global ve yerel reklam filmleri bulunuyor. İkinci bölümde ise, Coca-Cola’nın üretim süreci ve kalite standartlarıyla ilgili bilgi verilmesinin yanı sıra, hayatımızdaki yeri interaktif oyun ve aktivitelerle ziyaretçilerin deneyimine sunuluyor.

Üçüncü bölümde ise ziyaretçiler, Coca-Cola’nın sürdürülebilirlik yaklaşımına interaktif uygulamalarla tanıklık ediyorlar. Ziyaretçiler, Coca-Cola Hayata Artı Vakfı’nın yürüttüğü toplumsal projeler hakkında bilgi de alabiliyorlar. Bu bölümün en ilgi çekici bir diğer alanı ise Mutluluk Sineması bölümü...

Meşhur Kutup Ayısı Coca-Cola Dünyası’yla ilk kez Türkiye’de
Ziyaretçiler, 1922 yılından bu yana Coca-Cola ile özdeşleşerek bir ikon haline gelen,  aile bağlarını ve ferahlığı temsil eden Kutup Ayısı’yla tanışıp fotoğraf çektirme imkanına da sahip olacak. Coca-Cola Dünyası’nda ayrıca, onlarca Coca-Cola lisanslı ürününün satıldığı Coca-Cola Dükkanı da bulunuyor.

Coca-Cola Dünyası özel olarak tasarlandı, iç dizaynını ünlü tasarımcılar yaptı
Coca-Cola sisteminde bir ilk olan Coca-Cola Dünyası çadırı, Coca-Cola için özel olarak tasarlandı. 6 ayda tamamen el işçiliğiyle yapılan çadıra Coca-Cola’nın baloncuk formu esin verdi. Özel bir teknoloji ile üretilen Coca-Cola Dünyası çadırı, her türlü hava koşuluna, delinme, kesilme gibi dış unsurlara dayanıklı. Coca-Cola Dünyası’nın iç tasarımı ise, “Ejderha Dövmeli Kız” filmi başta olmak üzere birçok film ve dizide görev yapan İsveçli ünlü tasarımcı Mikael Varhelyi direktörlüğünde İsveçli ve Türk tasarımcılar tarafından planlanıp uygulandı. Işık tasarımları ise bir çok televizyon şovu ve programının yanı sıra, önemli mekanı ışıklandıran ünlü tasarımcı Per Sundin tarafından gerçekleştirildi.         


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri