Coca-Cola İçerik Yatırımcı İlişkileri 3’üncü kez en iyi

26 Haziran 2013 Çarşamba

Thomson Reuters Extel tarafından her yıl Avrupa ülkeleri için gerçekleştirilen ve 75 ülkede faaliyet gösteren 15 bini aşkın fon şirketi, aracı kurum ve analist şirketin katılım gösterdiği Avrupa Yatırımcı İlişkileri Anketi sonucunda Coca-Cola İçecek CFO'su Orhun Köstem Türkiye'nin en iyi CFO'su ödülüne layık görüldü

coca-cola-icerik-yatirimci-iliskileri-3uncu-kez-en-iyi

Coca-Cola İçecek (CCİ) bu ödülle 2009 ve 2011'in ardından aynı ödülü üçüncü kez kazanmış oldu. Şirketlerin yatırımcı ilişkileri alanındaki etkinlik ve performanslarının değerlendirildiği anketin Türkiye ayağında ayrıca CCİ Yatırımcı İlişkileri Müdürü Deniz Can Yücel en iyi yatırımcı ilişkileri profesyoneli seçilirken, CEO Damian Gammell en iyi CEO sıralamasında, CCİ Yatırımcı İlişkileri Departmanı ise En İyi Yatırımcı İlişkileri Ekibi sıralamasında ikinci oldu.

İş dünyasına bilgi ve haber sağlama konusunda dünyanın önde gelen şirketlerinden birisi olan Thomson Reuters tarafından her yıl düzenlenen Extel Avrupa Yatırımcı İlişkileri anketi 2013 yılında fon şirketleri, analist şirketler ve aracı kurumlarda çalışanların verdiği 670 bini aşkın oyla gerçekleştirildi.

Metodolojisi ve sonuçları Deloitte şirketi tarafından bağımsız denetime tabi tutulan anketin sonuçları Avrupa çapında 31 farklı sektörü kapsıyor ve tüm dünyadaki yatırımcılar arasında geniş çapta kabul görüyor.

Kaynak: Haberler.com


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri