Coca-Cola Türkiye'ye 3 ödül

22 Ağustos 2012 Çarşamba

Coca-Cola Türkiye, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal başarıları ödüllendiren, International Business Awards 2012’de 3 ödül birden aldı

coca-cola-turkiyeye-3-odul

 

Coca-Cola Türkiye, 200'den fazla jürinin değerlendirdiği, dünya çapındaki bireysel ve kurumsal başarıları ödüllendiren, International Business Awards 2012’de 3 ödül birden aldı. The Stevies olarak da bilinen yarışmada, 125’inci yıl kutlamaları çerçevesinde Türkiye’ye özel olarak hazırlanan sergi ile 60'tan fazla ülkeden gelen projeler ile yarışan Coca-Cola Türkiye, “En iyi Kurumsal İmaj Organizasyonu” dalında Altın, “Yılın PR Programı – Bilinirlik/Marka Yönetimi” ve “En İyi Tüketici Organizasyonu” dallarında ise Gümüş Stevie ödüllerini almaya hak kazandı. Coca-Cola Türkiye, ödülleri 15 Ekim tarihinde Kore’nin Seul kentinde düzenlenecek bir ödül töreninde alacak.

Mutluluk mirası
125 yıllık mutluluk mirasını ‘Coca-Cola mutluluğu’ konseptiyle hedef kitle ile buluşturan “Coca-Cola ile Mutluluk Yolculuğu”  sergisi geçmişten geleceğe mutluluk yolculuğunu, geçmiş ve gelecek olarak iki farkli bölüm ile seyircilere yaşattı.

Coca-Cola’nın merkezi Atlanta’dan sergi için Türkiye’ye getirilen birbirinden değerli eserler arasında Andy Warhol, Norman Rockwell, Haddon Sundblom,  Hufford, Peter Tutzauer gibi dönem sanatçılarının markaya özel çalışmaları da vardı. Sergide Coca-Cola’nın dünya ve Türkiye’deki ilk ilan çalışmalarının yanı sıra uzaya gönderilen ilk Coca-Cola şişesi ve koleksiyoner Melis Kori’nin Türkiye’de satışa sunulan şişelerden oluşan 170 parçalık koleksiyonu gibi nadir görülen sunumlar da yer aldı.

Mekan ve zaman algısı değiştirilerek geleceğe atıfta bulunan ikinci bölüm ise görsel bir gösteri oldu. Coca-Cola’nın geleceğe uzanan öyküsünü 4,5 dakikalık sanal bir yolculuğa dönüştüren bölümde 4 boyutlu ses kullanımıyla davetlilere işitsel ve görsel bir deneyim yaşattı. Türkiye’de ilk kez kullanılan bu sistemle Coca-Cola’nın sahip olduğu temel değerlerden yola çıkarak özel olarak tasarlanan görsel efektler, davetlilere 360 derecelik açıyla izleme imkânı sağlayabilmek amacıyla Quadraphonic (Surround) ses uygulaması eşliğinde sunuldu.

Kaynak: Habertürk


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri