Coca-Cola’dan Gazze'ye fabrika

16 Şubat 2016 Salı

Coca-Cola'nın, İsrail ablukası altındaki Gazze'de fabrika açacağı bildirildi. Bu fabrikayla birlikte şirketin, Filistin'deki fabrika sayısı 4'e yükselmiş olacak

coca-coladan-gazzeye-fabrika

Gazze Sanayi Bölgesi Müdürü Tarık Zağrab, Coca-Cola'nın, yakında Gazze'de fabrika açacağını belirtti. Fabrikanın Gazze'deki en büyük ekonomi projelerinden biri olacağını ifade eden Zağrab, konuyla ilgili ayrıntılı bilgi vermedi.

Öte yandan Gazze Sınır Kapılar İdaresi kaynakları, İsrail'in fabrikanın inşası ve hazırlığı için gerekli malzemenin girişine izin verdiğini, malzemelerin Kerm Ebu Salim Sınır Kapısı'ndan girdiğini aktardı.

İstihdam kaynağı olacak
Yaklaşık 20 milyon dolara mal olacak fabrikanın, yaklaşık bin Filistinliye iş imkanı sunacağı belirtiliyor. Coca-Cola şuanda Filistin’de en büyük 3’üncü işveren ve en büyük 5’inci yatırımcı durumunda.
Yeni yatırımla birlikte şirket Filistin'deki fabrika sayısını 4’e yükseltmiş olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri