Coca Cola’nın acı kaybı

04 Şubat 2016 Perşembe

Coca-Cola Azerbaycan Genel Müdürü Cem Becel geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti

coca-colanin-aci-kaybi

Coca - Cola Azerbaycan Genel Müdürü Cem Becel geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etti. Coca Cola konuyla ilgili şu basın açıklamasını yayınladı:

Basın Açıklaması

Coca-Cola İçecek Ailesi olarak; değerli çalışma arkadaşımız, Azerbaycan Genel Müdürümüz Sayın Cem Becel'i geçirdiği kalp krizi sonucu kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz.

1990 yılından bu yana Coca-Cola’da çalışmakta olan Becel, kariyeri boyunca Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ürdün ve Azerbaycan’da farklı yöneticilik rolleri üstlendi. Becel son olarak 2014 yılında atandığı Coca-Cola İçecek Azerbaycan Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Profesyonel basketbol geçmişi olan, dalış eğitmenliği yapan ve motosiklete olan tutkusuyla tanıdığımız 46 yaşındaki Cem Becel aynı zamanda bir arama kurtarma profesyoneliydi.

Sosyal sorumluluk projelerine karşı hassas yaklaşımı olan Becel, özellikle çevrenin korunması, kadınların ve gençlerin desteklenmesi amaçlı projelerde bireysel olarak yer alırdı.

Merhuma Allah'tan rahmet; ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz.

Merhum, 4 Şubat Perşembe günü, Ataköy 5. Kısım Camii’nde kılınacak ikindi namazını takiben son yolculuğuna uğurlanacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur.

Saygılarımızla,

Coca-Cola İçecek


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri