Çocuk dünyasında bir dolu eğlence Antalya Migros’ta

25 Şubat 2013 Pazartesi

ECE Türkiye tarafından yönetilen Antalya Migros Alışveriş Merkezi, küçük misafirlerini her hafta sonu, çok renkli ve öğretici etkinliklerin bir arada bulunduğu bir eğlenceye davet ediyor

cocuk-dunyasinda-bir-dolu-eglence-antalya-migrosta

23 Şubat’ta başlayıp Mayıs ayına kadar haftasonları, 13.00 - 20.00 saatleri arasında devam edecek olan, anne ve babaların alışveriş yaprken çocukların eğlenerek öğreneceği Migros Alışveriş Merkezi Çocuk Dünyası etkinliklerinde minik ziyaretçileri bir dünya eğlence bekliyor.

Etkinlikler kapsamında Migros Alışveriş Merkezi’nin zemin katında 3 farklı noktada kurulacak eğlenceli oyun alanlarından çocuklar hiç ayrılmak istemeyecek. Kendilerini yeni ve farklı bir dünyada hissedecek küçük ziyaretçiler, merkez içine kurulacak her biri birbirinden ayrı konseptteki oyun parkurlarında eğlenceli dakikalar geçirecek.

Migros Çocuk Dünyası hafta sonu etkinliklerinde; çocukların spor yaparak enerjilerini atabilecekleri Adrenalin Alanı, eğlenirken hem yaratıcılıklarını geliştirebilecekleri hem de bir şeyler öğrenebilecekleri Eğlence Atölyesi ve çocukların en sevdikleri şarkılarla dansın tadını çıkartırken, kendi kullanacakları müzik aletleriyle şarkılara interaktif katılım şansına da sahip olacakları Kiddo Disco parti alanı yer alacak.

Bunların yanında sünger oyun bloklarından oluşan macera parkuru Kids Survivor, Uçan Kuşlar Yarışması, çocukların zihinsel faaliyetlerini geliştirebilecekleri Dev Lego'lar gibi birbirinden ilginç oyunlar ilk kez Antalya Migros Alışveriş Merkezi'nde yer alacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri