Çocuk olmanın tadı Next Level’de çıkıyor

18 Eylül 2015 Cuma

Tatilin son günlerinde minik ziyaretçilerini düşünen Next Level, “Sihirli Balon” gösterisi ile başlayan çocuk atölyeleri etkinliği ile çocuklara renkli bir hafta sonu yaşattı

cocuk-olmanin-tadi-next-levelde-cikiyor

Çocukların yaratıcılıklarını keşfetmelerini sağlayacak atölyeler ile Eylül ayı boyunca ziyaretçilerini ağırlayacak olan Next Level, 19 Eylül Cumartesi 15.00-18.00 saatleri arasında illüzyon gösterisi ile başlayacak çocuk atölyesi etkinlikleri, “Hediyelik Eşya Atölyeleri” ile devam edecek.

12 Eylül Cumartesi günü gerçekleşen “Mum ve Sabun yapımı” ile çocuklar diledikleri mumları ve sabunları yaparken hem eğlendi hem de kullandıkları malzemeler ile yaratıcılıklarını geliştirme imkanına sahip oldu.

13 Eylül Pazar günü gerçekleşen “Çim Adam Yapımı” atölyesinde ise minikler kendi çim adamlarını hayallerindeki gibi süsledi.

20 Eylül Pazar 15.00- 17.00 saatleri arasında ise “Artık ve Atık Malzeme Atölyeleri” ile miniklere keyifli bir hafta sonu yaşatacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri