Çocuk perakende devi Türkiye pazarında

09 Mayıs 2014 Cuma

Peluş hayvancık temalı, çocuklara en yakın dostlarıyla tanışma fırsatı sunan, interaktif eğlencenin perakende devi Build-A-Bear Workshop artık Türkiye pazarında boy gösterecek

cocuk-perakende-devi-turkiye-pazarinda

Çocuk perakende devi Build-A-Bear bugün (9 Mayıs) Horizon Oyuncak Şirketi ile uluslararası franchise anlaşmasını duyurdu. Türkiye’deki ilk Build-A-Bear Workshop mağazası Haziran ayında Mall of İstanbul’da açılacak. Build-A-Bear Workshop Türkiye 2014 yılı sonuna kadar bir mağaza daha açmayı planlıyor.

Kısa zamanda başarı elde edeceğimize inanıyoruz
“Build-A-Bear Workshop® markasının Türkiye’ye gelmesinin gururunu yaşamaktayız” diyen Build-A-Bear Workshop®  CEO’su Sharon John, markamızı küresel olarak genişletmeye devam edeceğiz. Şu anda 15 ülkede Build-A-Bear Workshop mağazaları bulunuyor. Horizon Oyuncak AŞ, Türkiye ve yakın bölgede çok yüksek perakende deneyimine sahip. Türkiye pazarı konusunda ortaklarımızın da deneyimi ile kısa zamanda çok büyük başarı elde edeceğine inanıyoruz” dedi.

Her yaşa hitap ediyor
Build-A-Bear Workshop, yaş sınırı olmaksızın herkese ve her yaşa hitap ediyor. Bu interaktif dünyayla tanışmak için 30 farklı hayvancık seçeneği ile kişisel zevklerinize göre seçtiğiniz arkadaşınızı şekillendirip, O’nun için özel bir ses kaydedip, O’nu dünyaya getirebilirsiniz. Spiderman, Superman, Starwars, Disney Princess gibi çok sevilen karakterlerin kostümlerini ya da tuttuğunuz takımın lisanslı formalarını; polis, doktor gibi birçok meslek grubuna özel yaklaşık 250 farklı kıyafet ve aksesuar içinde en çok beğendiklerinizi O’nun için seçebilirsiniz! O’na bir ad verip kişisel bilgilerini doldurarak doğum sertifikası çıkarmanız ve O’nu eve götürmeden önce “Arkadaş Sözü” vermeniz gerekiyor.

Build-A-Bear Workshop Türkiye CEO’su Ömer Kalkavan, “Build-A-Bear Workshop interaktif eğlence anlayışı ile Türkiye’de çocukların hayatına farklı bir boyut kazandırırken; özellikle çocuklara kazandıracağı yaratıcılık ve özgüven sayesinde sektörde örnek teşkil edecek” diyerek dünyanın neresinde olursanız olun birebir aynı heyecanı yaşatan bu eşsiz marka deneyimine herkesi davet ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri