Çocuklar Anatolium’da Kızılderili olacak

20 Ocak 2015 Salı

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş merkezi, çocukların karşısına birbirinden yaratıcı ve eğlenceli atölyeler ile çıkıyor

cocuklar-anatoliumda-kizilderili-olacak

Atölye çalışmalarına yeni bir konseptle devam eden Anatolium Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonu çocuklar Kızılderili olacak ve 14.00’da başlayıp 17.00’a kadar sürecek etkinlikte; Kızılderili şapkaları ve şablon boyama yapıp, ritm atölyesine katılacak.

24 -25 Ocak Cumartesi ve Pazar günleri de Mevsim Kış Atölyesine katılacak olan minikler, renkli el işi kâğıtları ile mevsimler ve kum boyama atölyeleriyle de bol bol eğlenecek.

31 Ocak- 1 Şubat günlerinde de Hayvanları Seviyorum Koruyorum Atölyesi’nde, minikler hayvanlara mama kapları yapacak. Soğuk kış günlerinde hayvan severlik duygularını pekiştirecek.

Akids Çocuk Kulübü’nün bir sürprizi daha var. Çocuk etkinlikleri kapsamında her Cumartesi saat 18.00’da Tiyatro Gösterisi minik izleyicilerini bekliyor olacak. Pazar günleri ise saat 13.00’da Kapla etkinliği devam ediyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri