Çocuklar Ankara Optimum’da eskrim öğrenecek

27 Temmuz 2015 Pazartesi

Ankara Optimum Outlet, Ağustos ayının her pazar günü düzenleyeceği “Eskrim Kursu” ile minik ziyaretçilerinin yaz tatili eğlencesini ikiye katlıyor

cocuklar-ankara-optimumda-eskrim-ogrenecek

Ankara’da alışverişin adresi Optimum Outlet’te, yaz tatili etkinlikleri kapsamında özel olarak düzenlenecek olan “Eskrim Kursu” ile çocuklar farklı bir spor dalını keşfetme fırsatı yakalayacak. Ağustos ayının her pazar günü gerçekleştirilecek olan kurslara 5–12 yaş arası tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Pars Eskrim işbirliği ile gerçekleştirilecek eskrim kursları için belirtilen tarihlerin öncesinde danışma noktasından kayıt yaptırmak yeterli olacak.

Belli kurallara göre iki kişi arasında bir pist üzerinde yapılan eskirim; çeviklik, sürat, ani karar verme, refleks ve sinir sistemini geliştiren bir spordur. Eskrime başlayan çocuklar 100 metre koşucusu kadar hızlı, maraton koşucusu kadar dayanıklı, masa tenisçisi kadar çevik, jimnastikçi kadar esnek ve bir boksör kadar güçlü olmak için eğitilir. Üstün konsantrasyon yeteneği, dikkat kontrolü ve maksimizasyonu, mükemmel refleksler gerektiren eskrim; çocuklarda analitik düşünme, hızlı çözümleme ve karar verme yeteneklerinin gelişmesine destek olur.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri