Çocuklar için karne hediyeleri Intersport mağazalarında

07 Haziran 2013 Cuma

Intersport, okulların kapanmasıyla çocuklarını sevindirmek isteyen aileler için çok özel hediye seçenekleri sunuyor. Intersport’un karne hediyesi alternatifleri arasında ise rengarenk bisikletler, kaykaylar, scooterlar, patenler, formalar ve deniz ürünleri yer alıyor

cocuklar-icin-karne-hediyeleri-intersport-magazalarinda

Dünyanın en büyük spor perakendecisinden biri olan Intersport, zorlu bir öğretim yılını geride bırakan öğrenciler için çok özel ürünler sunuyor. “Herkes için spor” felsefesiyle yola çıkan Intersport, yaz tatiline girecek çocuklar için karne hediye alternatiflerini şimdiden hazırladı.

Tatillerini sağlıklı ve eğlenceli geçirmeleri için birçok spor ürün seçeneği sunan Intersport’un karne hediyesi alternatifleri arasında rengarenk t-shirtlerden formalara, çocuğunuzun güvenle bineceği bisikletlerden kaykay ve patenlere, eğlenceli plaj ürünlerinden çocuğunuzun her an yanında taşıyabileceği renkli mataralara kadar pek çok hediye alternatifi Intersport mağazalarında. 

Kampa gidecek çocukları da unutmayan Intersport, kamp için de birçok ürün grubu sunuyor. Çadır, uyku tulumu, sandalye, fener ve düdük gibi kampta çocuğunuzun ihtiyacı olabilecek her şeyi bulabileceğiniz Intersport mağazalarında, uygun fiyat seçenekleri de sizleri bekliyor.

Futbol tutkunu minikler içinde dünya markalarının eldivenlerini, formalarını ve kramponları da hediye seçenekleri arasında. Futbol haricinde tenis, voleybol ve basketbol gibi spor dallarıyla ilgilenen çocuklar için de toplardan, ayakkabılara kadar birçok ürün seçeneği bulabilirsiniz. Tatilini denizde geçirecek çocuklar içinde kolluktan, palete, deniz gözlüğünden raket oyunlarına kadar tüm plaj ürünleri de çocuğunuz için çok iyi bir hediye alternatifi olabilir. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri