Çocuklar inşaat parkını çok sevdi!

07 Temmuz 2017 Cuma

M1 Gaziantep AVM’de kurulan ve çocukların en çok sevdiği oyuncaklarla gerçek inşaat çalışması yapmasını sağlayan “Çocuk İnşaat Parkı” yoğun ilgi görüyor. Park, Eylül ayına kadar açık kalacak

cocuklar-insaat-parkini-cok-sevdi

Parka gelen çocuklar ücretsiz olarak inşaat faaliyetlerini kapsayan oyunlarla hem gönüllerince eğleniyor hem de inşaat çalışmaları ve kullanılan araçlar hakkında bilgi sahibi oluyor.

 

Eylül ayına kadar devam edecek olan Çocuk İnşaat Parkı yoğun ilgi görürken, kentin değişik bölgelerinden pek çok aile, çocuklarının İnşaat Parkı deneyimini yaşaması için M1 Gaziantep AVM’yi ziyaret ediyor.

 

Görevli personel tarafından baret ve inşaat yeleği giydirilen çocuklar, verilen bilgilerden sonra büyük bir heyecanla araçları kullanırken, aileleri de sosyal donatı alanlarında dinlenme fırsatı buluyor.

 

M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, kepçe, vinç, top havuzu, kum havuzu ve çeşitli inşaat oyuncaklarının yer aldığı parkın yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Gizir, “Çocuklar burada personel tarafından bilgilendirildikten sonra onların refakatinde inşaatçılıkta kullanılan vinç ve kepçe gibi araçları bizzat kullanarak hem eğleniyor hem de bilgi sahibi oluyor” dedi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri