Çocuklar, İstanbul Optimum Outlet’te

26 Temmuz 2013 Cuma

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, Ağustos ayı boyunca cumartesi günleri gerçekleştireceği etkinliklerle, çocuklara yaz mevsiminin en renkli günlerini yaşatmaya davet ediyor

cocuklar-istanbul-optimum-outlette

Etkinlikler İstanbul Optimum Outlet’te, cumartesi günleri 14.00 - 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek. 3, 10, 17, 24 ve 31 Ağustos günlerinde ücretsiz düzenlenecek olan İstanbul Optimum Çocuk Kulübü’nün Ağustos ayı etkinliklerine tüm çocuklar bekleniyor.

İstanbul Optimum Çocuk Kulübü, Ağustos ayı boyunca sürecek aktivitelerle her hafta sonu birbirinden farklı etkinliklere sahne olacak. İlgi duydukları konulara göre değişik alanlarda gerçekleştirilecek olan atölye çalışmalarında çocuklar, yeni keşifler de yaşayacak.

Mutfak işlerine meraklı küçükler Kurabiye ve Cup Cake Süsleme Atölyesi’nde heyecanlı çalışmalar yaparken, Hacivat & Karagöz, Minyatür Davul, Tarihi Oyuncaklar, Tişört Boyama Atölyeleri’nde ise el becerilerini daha da geliştirme fırsatı bulacak. Küçülen Kâğıt ile Anahtarlık ve Kolye Yapımı, Şeker Sepeti, Bayram Kese ve Çantası, Hediye Kutusu, Bayram Hediyesi, Boncuk ve Takı Atölyeleri’nde yapacakları çalışmalar ise miniklerin hayal dünyalarına bırakılacak.

Çocuklar Mevsimler, Maddenin Çılgın Hali, Doğal Afetler, Karikatür, Boyalarla Şekilgeç, Vitray Çerçeve Boyama ve Sanat Kili ile Dondurma Yapımı Atölyeleri etkinliklerinde kreatif fikirlerin sınırlarını da zorlayacak. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri