Çocuklar Kent Meydanı’nda doyasıya eğlendi

11 Şubat 2013 Pazartesi

Kent Meydanı AVM yarıyıl tatiline özel olarak hazırladığı etkinliklerle Bursalı çocuklara unutulmaz zamanlar yaşattı

cocuklar-kent-meydaninda-doyasiya-eglendi

İlk hafta sokak oyunları ve Teknosa Exxtra katkıları ile PS Movie tenis keyfi ve Mini İdea etkinlikleri ile eğlenen minikler sokak oyunları oynama fırsatını da yakaladı. İpten elma yeme, fasulye torbaları yarışı, çatlat-patlat ve halat çekme gibi oyunlar miniklerin hayli ilgisini çekti.

İkinci hafta Paytak Show ile tanınan Kerem Eser günde iki şov ile Kent Meydanı AVM'deydi. Çocukların sevgilisi Eser, yeni gösterisiyle çocukları adeta büyüledi. Hem çocukların hem de yetişkinlerin severek izlediği gösteriler bol kahlar eşliğinde geçti.

Yetişkinleri de unutmayan Kent Meydanı AVM, yaşam koçu Leyla Loyan Güçtaç bireysel mutluluk seminerine imza attı. Güçtaş, Sanat Galerisi'nde 6 Şubat günü verdiği seminerde mutlu olmaya giden yolları katılımcılarla paylaştı. Güçtaş, katılımcıların konuyla ilgili sorularını da seminer sonunda yanıtladı.

15 gün boyunca birçok etkinliğe ev sahipliği yapan Kent Meydanı AVM'de yer alan mağazalarda yüzde 70'e varan sezon ürünlerine ait indirim fırsatı da bol bol alışveriş yapmaya imkân tanıdı. Vizyon filmleri için uzun kuyruklar oluşturanlar yarıyıl tatilini dolu dolu geçirdi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri