Çocuklar masal kitaplarındaki kahraman olacak

20 Kasım 2014 Perşembe

Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi, masalları gerçeğe dönüştüren yılbaşı dekorasyonu ve çocuklara özel sürpriz etkinlikleri ile yeni yıl alışverişini mutluluğa çeviriyor

cocuklar-masal-kitaplarindaki-kahraman-olacak

İstanbul Cevahir, düzenleyeceği yeni yıla özel çocuk aktiviteleri; yılbaşı süslemeleri ve mağaza çeşitliliği ile özellikle çocuklu aileler için en cazip alışveriş merkezi olacak.

Cevahir AVM, “yeni yılın masal kahramanları” adı altında düzenlediği etkinlikleri ile çocuklara ve büyüklere hem sürpriz hediyeler kazandıracak hem de kendi fotoğrafları bulunan bir masal kitabı hediye edecek. Böylelikle, çocuklar kendi masal kitabının kahramanı olma şansı yakalayacak.

Yılbaşı alışverişine çocuklarıyla birlikte çıkan aileler, Cevahir Alışveriş ve Eğlence Merkezi’ne giderek 200’den fazla mağaza arasından sevdiklerine özel hediye seçecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri