Çocuklar mesleklerle tanışmaya devam ediyor

05 Aralık 2013 Perşembe

Kentpark’ın çocukları mesleklerle tanıştıran “kidspark akademi” etkinlikleri devam ediyor

cocuklar-mesleklerle-tanismaya-devam-ediyor

Minik misafirlerini her hafta farklı bir etkinlikle buluşturan Kentpark, 9 Kasım gününde başlayan ve 5 hafta sonu boyunca devam edecek olan meslek tanıtma etkinliğine her hafta farklı bir temayla ziyaretçilerini ağırlıyor.

Saat 12.00-19.00 arasında gerçekleşen etkinlikte her hafta belirlenen meslek gruplarına göre hazırlanmış yaratıcı drama, hafıza oyunları ve etkinliklere katılan çocuklar, meslekler hakkındaki temel bilgilere ve edinimlere sahip olacak.

Geçtiğimiz hafta sonu özel eğitmenler eşliğinde “pilot” olan çocuklar farklı bir uçak yolculuğunun serüvenini yaşadı. Nasıl pilot olunduğu,  uçak içerisindeki çalışanların görevleri, uçakta uyulması gereken kurallar gibi bilgilerin aktarıldığı ve bu bilgilerin yaratıcı drama tekniği ile pekiştirildiği kısa atölyeler ziyaretçilerin eğlenirken öğrenmesini sağladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri