Çocuklar Meydan Merter’de Caillou ile çok eğlenecek

19 Nisan 2013 Cuma

Meydan Merter AVM, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayan çocuklar için 24 Nisan Çarşamba gününe özel bir etkinlik hazırladı

cocuklar-meydan-merterde-caillou-ile-cok-eglenecek

24 Nisan Çarşamba günü Meydan Merter AVM’de çocukların çok sevdiği ve ilgiyle izlediği çizgi dizi Caillou ve arkadaşlarının konseri, eğlenceli yarışmalar ve atölye çalışmaları ile minikleri doyasıya keyifli bir gün bekliyor.

Meydan Merter AVM’de çocuklar için düzenlenen Caillou etkinlikleri 24 Nisan Çarşamba günü saat 14.00’te yarışmalarla başlayacak. Saat 14.30’da Caillou ve arkadaşlarının konseri ile devam edecek etkinlik kapsamında bir de kukla atölyesi gerçekleştirilecek. Çocukların keyifli dakikalar geçireceği konser, eğlenceli yarışmalar ve atölye çalışmaları saat 18.00’de sona erecek. 

Meydan Merter AVM Müdürü İlhan Karakaya “Tüm çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutluyoruz. 24 Nisan Çarşamba günü Caillou ile hazırladığımız keyifli etkinliklere herkesi bekliyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri