Çocuklar ve babaları Beylikdüzü Migros’ta yarışacak

17 Haziran 2016 Cuma

“Beylikdüzü Migros AVM” Komşuköy Projesi ile babalar ve çocuklarına heyecanlı bir Babalar Günü yaşatmaya hazırlanıyor

cocuklar-ve-babalari-beylikduzu-migrosta-yarisacak

Beylikdüzü Migros AVM, Komşuköy ile işbirliği yaparak haziran ayı itibariyle çocuklara özel tarım yapma imkanı sunmaya başladı. Uzman çiftçi eşliğinde eğlenceli ve kısa bir eğitimin ardından ebeveynler ve çocuklar, özel olarak hazırlanan tarım alanında, kendi ürünlerini yetiştirmeye başladı. Proje, teknolojiyle iç içe büyüyen, doğadan giderek uzaklaşan yeni nesil için, dünyada giderek yaygınlaşan bir akım olan kentsel tarım uygulamaları ile şehir sınırları içinde tarım alternatifleri oluşturmayı amaçlıyor.


Yine bu proje kapsamında Babalar Günü’ne özel bir etkinlik düzenlenecek. Beylikdüzü Migros AVM’de çiftlik malzemeleri kullanılarak oluşturulmuş eğlenceli bir parkurda babalar, çocuklarıyla ekip ruhunu güçlendirici yarışmalara katılacak. Yarışma kapsamında el arabası ile yük taşıma, saman balyalarından atlama, sulama sistemi kurma gibi el becerisi ve fiziki kuvvet isteyen parkurlar olacak. Tüm katılımcılara çeşitli ödüller verilirken, en kısa sürede parkuru tamamlayan 5 baba ve çocuğuna doğal tarım ürünlerinden oluşan bir kutu hediye edilecek. Düzenlenecek etkinlikte babalar çocuklarıyla çocuk olup, çocuklarda bablarıyla vakit geçirmenin tadını çıkaracak.


Komşuköy etkinliği Temmuz sonuna kadar devam edecek;
16 Temmuz’da Korkuluk Atölyesi

El becerilerini ve hayal güçlerini geliştirecekleri bu eğlenceli atölye ile çocuklar, kendi korkuluklarını tasarlıyor.


30 Temmuz’da Komşu Pazar
AVM içine kurulacak özel alanda katılımcılar kendi yetiştirdikleri ürünleri, kendi tezgâhlarında sergiliyor. Bu pazardaki satışlardan elde edilen gelir, uygun görülen bir yardım kuruluşuna bağışlanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri