Çocuklar yarı yıl tatilinde Kipa AVM’lerde çok eğlenecek

02 Şubat 2015 Pazartesi

20 farklı noktada sömestra özel birbirinden keyifli, eğitici ve öğretici etkinlikler sunan Kipa Alışveriş Merkezi, çocuklar ve ailelerinin yoğun ilgisiyle devam ediyor

cocuklar-yari-yil-tatilinde-kipa-avmlerde-cok-eglenecek

“Kerem Eser ile Paytak Şov” çocukların tatiline neşe katarken, çocukları sevindiren bir başka etkinlik ise “Turnagöl Tiyatrosu ile Çocuk Karnavalı”çadırlarında Xbox oyunları, kovaya top atma, dart, basket atma, halka atma, plingo gibi oyunlar çocukların sömestr tatilini eğlenceli geçirmesini sağlıyor.

Eğitici ve öğretici etkinliklere de ev sahipliği yapan Kipa’da çocuklar atölyelerde yaratıcılıklarını sergilemeye devam ediyor. Çiğli ve Balçova’da devam eden “Hayallerindeki Oyun Parkını Yarat” etkinliğinde, çocuklar farklı biçimlerdeki oyun bloklarını kullanarak kendi oyun parklarını yaratarak eğleniyor. Etkinlik 2 - 8 Şubat günleri arasında Kipa Çiğli AVM’de devam edecek.

“Bilimin Sihirli Dünyası Kipa AVM’de” etkinliğinde ise bilimsel kuram ve kanunları deneyerek öğrenme ve tarihe damga vurmuş bilim insanlarını yakından tanıma imkânı bulan çocuklar eğlenerek yeni bilgiler öğrendi. Ücretsiz etkinliğin sonunda, çocuklara Kipa tarafından verilen “Minik Bilim İnsanı” sertifikası hediyesi çocukları çok sevindirdi.  Etkinlik 2 - 8 Şubat günleri arasında Kipa Balçova AVM’de devam edecek. Çocuklar en güzel Sömestiri Kipa AVM’lerde yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri