Çocuklar, yarıyıl tatilinde Forum Aydın’da eğlenecek

23 Ocak 2013 Çarşamba

Forum Aydın, minik ziyaretçiler için hazırladığı yarıyıl tatili programını “Bilim ve Sanat Fabrikası” ile açıyor. 26 – 27 Ocak günlerinde düzenlenecek etkinlikte çocuklar, bilim ve sanatın eğlenceli yönlerini keşfedecek

cocuklar-yariyil-tatilinde-forum-aydinda-eglenecek

Forum Aydın, miniklerin yarıyıl tatili için eğlenceli bir etkinlik programı hazırladı. Yoğun bir eğitim ve öğretim dönemini geride bırakan çocuklar için hazırlanan ve 26 Ocak’ta başlayacak olan program 10 Şubat’ta sona erecek. Bu hafta sonu Bilim ve Sanat Fabrikası ile kapılarını aralayacak etkinlik programı iki haftalık tatil boyunca salı - perşembe ve cumartesi - pazar günleri 14.00 – 17.00 saatleri arasında gerçekleşecek.

Forum Aydın’ın Bahçeşehir Koleji desteği ile düzenleyeceği “Bilim ve Sanat Fabrikası” etkinliğinde minikler deney yaparak dünyayı tanırken, hayallerindeki tasarımları gerçeğe dönüştürmenin keyfine varacak.

“Dünyayı tanımaya deneyler ile başlayalım”
26 Ocak Cumartesi günü saat 14.00 ‘te başlayacak etkinlikte Forum Aydın’ın minik ziyaretçileri, hayatı kendi tecrübeleri ile öğrenecek. 6 farklı deney ile çocuklar eğlenerek öğrenecek.

Hayalinizdeki tasarımlar gerçek olsun!
Forum Aydın’ın, “Hayalinizdeki Tasarımları Sanat Fabrikamızda Gerçeğe Dönüştürüyoruz” sloganıyla yola çıktığı etkinlik 27 Ocak Pazar günü gerçekleşecek. Minik ziyaretçiler bu etkinlik ile “keçe” kullanarak çerçeve, magnet ve takı tasarlayacak. Hayal dünyalarını tasarımlarıyla somutlaştıracak çocukların el becerileri de gelişecek.

Atölye çalışmaları çok renkli geçecek
Forum Aydın’ın yarıyıl tatili boyunca sürdüreceği atölye programında minikler, el becerilerini eğlenerek geliştirecekleri etkinliklere katılacak. Maket Ev, Baykuş Saat, Gölge Oyunu Masal Kuklası ve MuppetDinazor yapımı atölye çalışmaları ile minikler yeni ders dönemine eğlenerek hazırlanacak.

29-31 Ocak: Maket Ev Atölyesi
2-3 Şubat: Baykuş Saat Yapımı Atölyesi
5-7 Şubat: Gölge Oyunu Masal Kuklası Yapımı
9-10 Şubat: Muppet Dinazor Yapımı


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri