Çocuklar yeni okul dönemlerini İstanbul Optimum’da kutluyor

07 Eylül 2012 Cuma

İstanbul Optimum Outlet, okullar açılmadan hemen önce çocuklara etkinliklerle dolu bir hafta sonu yaşatmaya hazırlanıyor

cocuklar-yeni-okul-donemlerini-istanbul-optimumda-kutluyor

Çocuklar, yeni eğitim-öğretim döneminin öncesinde, İstanbul Optimum Outlet’te 15 Eylül Cumartesi günü başlayacak eğlence festivalinde çeşitli etkinliklerin yanı sıra Jonglör Kerem Eser’in gösterisiyle eğlenecek ve yeni eğitim-öğretim dönemi için enerji depolayacak.

16 Eylül Pazar günü ise sevilen çizgi film karakteri Garfield çocukların yanında olacak. Çocuklar Garfield ile oyuncak ve sanat atölyesinde tüm yeteneklerini sergileyecek ve unutulmaz anlar yaşayacaklar.

Ayrıca İstanbul Optimum Outlet, bu iki gün boyunca, minik ziyaretçilerini bilimin fantastik dünyasında bir yolculuğa çıkartacak. İstanbul Optimum Outlet, bilimin tüm sırlarını uygulamalı anlatan Mad Science gösterisi ile çocuklara eğlenirken öğrenmenin keyfini yaşatacak.

Festival ve gösterilerin yanı sıra, tüm hafta sonu İstanbul Optimum Outlet mağazalarından yapılacak belirli limitin üzerindeki alışverişlerde sürpriz hediyeler de çocukları bekliyor. 100 TL üzeri alışverişlerde okul seti, 250 TL üzeri alışverişlerde okul çantası kazandıran İstanbul Optimum Outlet okula dönüş kampanyaları ile çocukları sevindirmeye devam ediyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri