Çocuklara özel bayram şenliği Forum Bornova’da

18 Eylül 2015 Cuma

Çocukların yüzünden gülücüklerin eksik olmamasını isteyen Forum Bornova, Kurban Bayramı’nda şenlik tadında etkinlikler düzenleyecek

cocuklara-ozel-bayram-senligi-forum-bornovada

İzmir’in en prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, Kurban Bayramı’na özel olarak hazırlanan Çocuk Kulübü etkinliği ve çocuklara yaratıcılıklarını geliştirme fırsatı sunacak Balon Katlama Atölyesi ile eğlenceli bir bayram yaşatacak.

Forum Bornova Çocuk Kulübü’nde bayram şenliği, Kurban Bayramı’nın ilk günü başlayarak bayram boyunca sürecek. 24-26 Eylül günleri arasında her gün 15.30-16.15 saatleri arasında Amfi Tiyatro’da Balon Katlama Atölyesi düzenlenecek. Atölyede balonlardan çeşitli figürler yapacak olan çocuklar, böylece hem hayal güçlerini besleyecek hem de el becerilerini geliştirecek.

Forum Bornova’da yine bayram boyunca her gün 17.00-19.00 saatleri arasında Amfi Tiyatro’da bayrama özel gösteriler sergilenecek. Çocuklarının sevincine ortak olan anne babalar da hep birlikte keyifli bir bayram geçirmenin mutluluğunu yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri