Çocuklara şeker tadında bir ramazan

10 Temmuz 2013 Çarşamba

Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü Ramazan Şenlikleri başlıyor

cocuklara-seker-tadinda-bir-ramazan

Çocuklara şeker tadında bir ramazan vadeden eğlenceli günler, 7, 14, 21 ve 28 Temmuz’da. 14.00 – 18.00 saatleri arasındaki etkinliklerle, unutulmaya yüz tutmuş geleneklerin, bolluk ve bereket getiren iftar tatlılarının, namı dünyaya yayılmış geleneksel sanatların neşesi, Çocuk Kulübü etkinlik alanında doya doya hissedilecek.

Ziyaretçiler, Karagöz Ustası Hayali Suat Veral’in muhteşem gölge oyunu gösterilerini her etkinlik günü ücretsiz olarak izleyip, bu nostaljik günlerin sonunda şenlikli bir bayramlaşma törenine katılacak. Beylikdüzü Migros AVM Çocuk Kulübü eğitmenlerinin destekleriyle, evlerinde konuklarına sunmak üzere bayram şekerlemeleri hazırlayacak olan minikler, birbirinden eğlenceli sanat atölyelerinin yanı sıra yüz boyama aktivitesi ve ramazan hatırası fotoğraf çekimine yine ücretsiz olarak katılabilecek. 
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri