Çocuklara yeni marka

31 Ekim 2012 Çarşamba

Birbirinden farklı konsept çeşitliliğiyle, Türkiye’nin yeni bebek ve çocuk giyim markası Soobe, çocukların sağlıklı gelişimine ve rahatlığına yönelik tasarlanan ürünleriyle 0-7 yaş çocuklara hitap ediyor

cocuklara-yeni-marka

Türkiye’nin yeni bebek ve çocuk markası Soobe’nin 2012-2013 sonbahar kış koleksiyonunda birbirinden farklı ürün, yaş ve tema grubu yer alıyor. Çocukların sağlıklı gelişimine ve rahatlığına yönelik tasarlanan Soobe koleksiyonu, Yeni doğan (0-24 ay), 1-3 ve 3-7 yaş olmak üzere, 3 temel yaş grubundan oluşuyor.

“Yeni doğan” grubunda yer alan tüm koleksiyonlar, bebeklerin hassas ciltlerine zarar vermeyecek kumaşlardan seçilerek gerek kız gerekse erkek bebeklere farklı tarzlar ile hitap ediyor. Kız bebekler için Angel, Zebra, Cats ve Salyangoz gibi temalarla ön plana çıkan marka, erkek bebekler için de Woof, Şerif, Zuzu ve Alpina Doggy adlı koleksiyonlar sunuyor.

1-3 yaş grubunda yer alan tüm koleksiyonlar, çocukların rahatlığını göz önünde bulundurularak tasarlanmasının yanı sıra gökkuşağı renkleriyle de albenili bir hale geliyor. Kelebek, Beep ve Küçük Adam gibi koleksiyonlar ise kız ve erkek çocukların dikkatini çeken temalar arasında bulunuyor.

Çocukların özgüven duygusunun oluşmaya başladığı 3-7 yaş döneminde kız çocukları için Miss Sunshine, Tipsy ve Friends temaları, erkek çocuklar için ise Böö, Korsan, Böcük ve Dinos temaları yer alıyor. Soobe ürünlerini, Soobe Mağazaları’nda, Joker mağazalarında bulunuyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri