Çocukların fenomeni Can, Agora’da

24 Temmuz 2014 Perşembe

Agora Alışveriş Merkezinde minik ziyaretçileri bayram süresince sevilen çizgi film karakteri, çocukların yeni fenomeni "Can" karşılayacak

cocuklarin-fenomeni-can-agorada

2003 yılından itibaren İzmirlilerin en gözde mekânı haline gelen Agora Alışveriş Merkezi, ramazan bayramı süresince birbirinden seçkin markaların indirim fırsatları ve birbirinden renkli etkinlikleriyle bu bayramda İzmirlilerin uğrak yeri olacak.

“Can” yayına girdiği günden itibaren çocuklar tarafından en çok izlenen çizgi karakter olmayı başaran 5 yaşında zeki, meraklı, sevgi dolu ve iyimser bir çocuktur. Sesi çok güzel, müzik kulağı da normalin üstündedir. Can çok hareketlidir, oyun oynamaya ve oyun kurmaya bayılır. Arkadaş canlısı, annesine, babasına karşı hayran ve son derece saygılı olan Can, abisi Murat”ı çok sever ve örnek alır, babaannesi ile de çok tatlı bir ilişkisi vardır. Can, kendisine ve çevresine karşı da oldukça duyarlı bir çocuktur.
28 Temmuz Pazartesi günü Agora Alışveriş Merkezi A Blok Etkinlik alanında başlayacak olan Can etkinlikleri tüm bayram sürecince devam edecek. Çocukların sevdiği karakter Can, eğlenceli ve birbirinden güzel etkinlikler ile “Can’lı Şarkılar”, “Can’lı Tiyatro Gösterileri”, “Can Maske Yapımı”, “Can Boyama Sanatı”, “Can Fotoğraf Çektiriyor”la miniklerle birlikte hem hayatı ve duyguları keşfedecek, hem de fiziksel ve zihinsel gelişime fayda sağlayan oyunları oynayıp birlikte doyasıya eğlenecekler.

Bu bayramda da indirim
Eşsiz lezzetlerin sunulduğu, yeşillikler içerisinde havuz başı keyfine eşlik eden restoranları ile bayramın keyfi Agora Alışveriş Merkezi’nde. Tatlı ve kahve molası vermek isteyenler için ise bu bayramda da Agora’nın keyifli kafeleri buluşma noktası olacak. En trend ürünlerin satıldığı moda markalarını bünyesinde bulunduran Agora Alışveriş Merkezi’nde bu bayramda da birçok markada yüzde 70’lere varan çok özel indirim ve kampanyalar sizleri bekliyor olacak.

Bayram haftası boyunca 23:00’a kadar açık
23-30 Temmuz tarihleri arasında Agora Alışveriş Merkezinde alışveriş keyfi saat 23:00 kadar devam edecek. Bayramın ilk günü ise kapılarını saat 14.00’te açacak olan Agora Alışveriş Merkezi”nde bayram keyfini yine 23:00’a kadar devam edecek.

Agora Alışveriş Merkezi Genel Müdürü ve İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan, Okul öncesi çocukların günlük yaşamında karşılaştığı sorunlara çözüm üretebilmesini sağlamak, değer yargısı, duygusal farkındalığı geliştirmek ve çocukların kendi duygularını tanıyarak kendisine ve çevresine duyarlı olmayı ve güzel davranmayı öğretmek için İstanbul’dan getirecekleri “En iyi Arkadaşım Can” etkinliğinin tüm bayram boyunca devam edeceğinin altını çizerek, şeker tadında bir bayram geçirmek ve yüzde 70’e varan indirim fırsatlardan da yararlanabilmeleri için herkesi Agora Alışveriş Merkezi’ne davet ederek bu vesile ile tüm İzmirlilere keyifli bayramlar diledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri