Çocukların gözünden Atatürk

24 Ekim 2013 Perşembe

Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi, resim yarışması düzenliyor

cocuklarin-gozunden-ataturk

Söke İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’yle işbirliği yapan Novada Outlet Söke Alışveriş Merkezi, “Çocukların gözünden benim Atatürk’üm” konulu resim yarışması düzenliyor.

3 Kasım gününe kadar başvuruların alınacağı yarışmaya, Söke’deki ilk ve ortaokul öğrencileri katılabilecek. İlk ve ortaokullar arasında gerçekleşecek yarışmaya katılan eserler 3-9 Kasım günleri arasında değerlendirilecek. Yarışma sonrası her iki kategorinin birincilerine 300 TL’lik, ikincilerine 200 TL’lik, üçüncülerine 100 TL’lik ve resim öğretmenlerine de 200’er TL’lik hediye çeki takdim edilecek.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’nde Novada Outlet Söke’de gerçekleşecek ödül törenin ardından dereceye giren eserler AVM içerisinde sergilenecek. “Çocukların gözünden benim Atatürk’üm” sergisi 17 Kasım 2013 tarihine kadar görülebilecek.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri