Çocukların peri masalı Forum Kayseri’de gerçek olacak

28 Ocak 2015 Çarşamba

Forum Kayseri, minik ziyaretçileri için hem eğlenip hem de yeni şeyler öğrenebilecekleri keyifli atölye çalışmaları düzenliyor

cocuklarin-peri-masali-forum-kayseride-gercek-olacak

Ziyaretçilerine şehrin merkezinde alışveriş ve keyif fırsatı sunan Forum Kayseri, minik ziyaretçileri için hazırladığı eğitici ve öğretici Çocuk Kulübü etkinlikleriyle çocuklara yaşıtlarıyla birlikte keyfili vakit geçirme imkânı sunuyor.

Geçtiğimiz gün başlayarak her ay 9 gün gerçekleşecek etkinliklerde çocuklar, hem yeteneklerini ve el becerilerini geliştirerek yeni şeyler öğrenecek hem de masalların büyülü dünyasında eğlenceli vakit geçirecek.

Forum Kayseri’de her Çocuk Kulübü buluşmasında farklı bir masal ve konsept olacak. Çocuklar kimi zaman Alaaddin’in Sihirli Lambası masalındaki Lambanın Cin’i ile buluşacak, kimi zaman Hansel ve Gretel’in şekerden yapılan evlerinde oynayacak, kimi zaman da Kaptan Jack’in gemisinde birer tayfa olacak.

Forum Kayseri Çocuk Kulübü 2015 yılı etkinlik programı şöyle;

• Alaaddin  (22- 30 Ocak 2015)
• Pinokyo & gebetto (31 Ocak – 08 Şubat 2015)
• Hansel & gratel (07 – 15 Mart 2015)
• Hititden günümüze çamurlu minik eller (18-26 Nisan 2015)
• Bremen mızıkacıları (16-24 Mayıs 2015)
• Kaptan jack (06-14 Haziran 2015)


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri